logo fus system, firma bhp, firma ppoż, szkolenia bhp, szkolenia ppoż, usługi ppoż, usługi bhp, rodo

O nas

Firma Usługowo – Szkoleniowa „SYSTEM” to przedsiębiorstwo od 2012 r. świadczące usługi w zakresie szeroko pojętej tematyki bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz RODO. 

Prowadzimy działalność na terenie całego województwa mazowieckiego, ze szczególnym uwzględnieniem powiatu Węgrowskiego (Łochów, Węgrów, Sadowne, Stoczek) oraz gminy Wyszków. Szkolenia w formie e-learningu wykonujemy na terenie całej Polski. Nasi klienci to firmy zarówno z sektora prywatnego, jak również placówki administracji publicznej i oświatowe. 

Misją firmy jest świadczenie wysokiej jakości usług w oparciu o wiedzę, doświadczenie i opinie klientów. Wszystkie te czynniki uzupełniają się wzajemnie, pozwalając nam tworzyć coraz lepsze mechanizmy działania i sposoby współpracy z naszymi partnerami i kontrahentami. Z każdym nowym klientem coraz lepiej poznajemy Państwa potrzeby i jesteśmy w stanie dobrać optymalne rozwiązanie dla Państwa biznesu.

Nasza firma ciągle się rozwija – inwestujemy zarówno w wiedzę specjalistów, wyposażenie firmy, jak i ciągłe rozwijanie naszej oferty, gdyż zdajemy sobie sprawę, iż kto stoi w miejscu, ten się cofa. 

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i zadawania pytań,

F.U.S SYSTEM