logo fus system, firma bhp, firma ppoż, szkolenia bhp, szkolenia ppoż, usługi ppoż, usługi bhp, rodo

Szkolenia BHP online - wygodna, szybka i tania alternatywa dla szkoleń stacjonarnych

               Szkolenia BHP w formie e-learningu to zdecydowanie jedna z najwygodniejszych metod spełnienia obowiązku jakim są okresowe szkolenia BHP, zarówno dla pracowników, jak i pracodawców. Forma niezwykle skuteczna ze względu na możliwość przerabiania materiału w tempie dostosowanym do każdego z osobna uczestnika kursu. Funkcja zatrzymywania i wznowienia szkolenia w dowolnym dla siebie momencie – sprawia że jest to metoda elastyczna, nie przemęczająca. Każde dostępne na naszej platformie szkolenie umożliwia korzystanie z wersji głosowej – czytanej przez lektora. 

Dodatkowo, posiadamy szkolenia dla pracowników administracyjno – biurowych oraz pracodawców i osób zarządzających pracownikami w języku angielskim.

Szkolenia, z racji specyfiki zawodu, nie są dostępne dla wszystkich grup zawodowych – osoby na stanowiskach robotniczych muszą uzyskać szkolenie w formie instruktażu, dlatego jeśli są Państwo zainteresowani takim rodzajem szkoleń, lub szkoleniami stacjonarnymi, prosimy o kliknięcie na przycisk poniżej:

W ramach szkoleń e-learningowych, proponujemy warianty dla następujących grup pracowników:

oraz:

Jeśli są Państwo zainteresowani taką formą szkolenia, proponujemy wypełnienie formularza poniżej. Gwarantujemy przygotowanie oferty i wycenę zlecenia w ciągu jednego dnia.

Zapytanie ofertowe nie jest w żaden sposób wiążące.